Pécsi vendégségben járt az SDG

Az SDG. (Soli Deo Gloria) Alapítvány 2020. november 9-én 17 órai kezdettel a Pécsi Polgári Szalon Egyesület vendége volt. A műhelybeszélgetésre a patinás pécsi civil szervezet „Az igazság tükrében” című előadássorozatában került sor, amely apropóján az SDG. (Soli Deo Gloria) Alapítvány fiatalok körében folytatott kutatási eredményeit a szervezet elnöke, Dr. Bartal Tamás és Dr. Pach János társadalomkutató mutatták be a jelenlévő pécsi polgári értelmiség számára. A prezentációt izgalmas diskurzus követett, amelyek további hasznos adalékokkal szolgálnak a jövőbeni kutatások számára. Az est folyamán a két szervezet elnöke, Dr. Bartal Tamás és Lengvárszky Attila együttműködési megállapodást kötöttek, amelynek homlokterében a polgári-keresztény értékek népszerűsítése áll, amit a partnerek közös kutatási tevékenységgel és közéleti-kulturális rendezvények szervezésével kívánnak megvalósítani.