Újabb szövetséggel erősödött az SDG

2020. december 11-én az online térben folytatta a partnerségépítést az SDG. (Soli Deo Gloria) Alapítvány. A találkozó fókuszában az SDG fiatalok körében folytatott kutatási eredményeinek prezentációja és megvitatása, valamint egy újabb együttműködési megállapodás megkötése állt. Az esemény a polgári-keresztény értéktartományban gondolkodó-tevékenykedő fővárosi szervezetek, intézmények részvételével zajlott, többek közt az SDG legújabb szövetségesével, a Rákoskeresztúr és Rákosmente régi hagyományainak megtartása és felelevenítése, valamint az örök érvényű emberi hagyományok és kultúra megőrzése mellett elkötelezett Keresztúr Hagyományőrző Kör Egyesülettel. A kutatási eredményeket a fórum házigazdája, Dr. Bartal Tamás ismertette a résztvevőkkel. Az ismeretterjesztő előadást követően Budapest XVII. kerület Rákosmente Önkormányzatának vezetése, Horváth Tamás polgármester és Dr. Füzesi Péter alpolgármester jövőbeni tevőleges együttműködéséről biztosította az SDG elnökét, Dr. Bartal Tamást. Az esemény további résztvevője volt még több fontos XVII. kerületi oktatási és művészeti intézmény vezetője is, akik a fiatalok értékrendjéről és gondolkodásmódjáról való tudást a mindennapjaik során kamatoztathatják.