Gyászhír: meghalt Vízkelety Mariann, a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület volt elnöke, korábbi államtitkár

Mély megrendüléssel értesültünk Vízkelety Mariann, testvérszervezetünk volt elnökének haláláról!

Vízkelety Mariann volt közigazgatási, igazságügyi államtitkár, miniszterelnöki biztos, több civil szervezet kuratóriumi tagja, a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület volt elnöke. Több évtizedes, kimagasló színvonalon végzett munkája példaértékű a köz szolgálatában, ennek elismeréseként 2022 májusában Áder János köztársasági elnök a Magyar Érdemrend középkereszt kitüntetést adományozta számára.

Vízkelety Mariann 67 évesen, hosszan tartó súlyos betegség után távozott az élők sorából. A Miniszterelnökség saját halottjának tekinti.

Legyen neki könnyű a föld!

(Fotó: MTI/Mohai Balázs)